офіційний сайт

28 КВІТНЯ – ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

З цієї нагоди, аби привернути увагу суспільства і роботодавців до запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, просування культури охорони праці, з ініціативи Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели промоційний захід.

Участь у ньому взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. «Люди часто нехтують правилами безпеки на робочих місцях і, буває, отримують травми і навіть втрачають життя. Тому роль інспекторів з безпеки праці переоцінити важко, одночасно, її часто недооцінюють. Дякую за вашу важливу працю, наполегливість та послідовність, адже це запорука збережених життя та здоров’я інших людей», – звернувся він до присутніх.

Григорій Пустовіт також вручив відзнаки обласної ради кращим працівникам Управління інспекційної діяльності Західного міжрегіонального управління Держпраці. Так, почесною грамотою нагороджено лікаря з гігієни Івана Мартинчука. Подяки голови обласної ради також отримали державні інспектори Юрій Старушик та Леонід Зубко.

Заступник начальника Західного міжрегіонального управління Держпраці Андрій Харлампович та голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф у ході заходу підписали угоду про співпрацю. Її мета – координація дій задля захисту прав працівників на гідні та безпечні умови праці, зниження рівня незадекларованої праці, зменшення виробничого травматизму, скорочення заборгованості із заробітної плати, підвищення правової обізнаності працівників, посилення ефективності державного нагляду та громадського контролю за додержанням роботодавцями вимог законодавства про працю та охорону праці.

Окрім того, Андрій Харлампович вручив нагороди переможцям обласного туру XІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2023», який щорічно проводиться з метою привернення уваги дітей до питань безпеки праці та уникнення травматизму.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*