офіційний сайт

27 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

З нагоди Всесвітнього дня туризму голова обласної ради Григорій Недопад зустрівся із представниками галузі подорожей та рекреації.

Розпочинаючи захід, голова облради наголосив, що попри другий рік воєнного стану туристична галузь Волині працює і навіть демонструє розвиток. «Про це свідчать надходження від туристичної галузі, з початку цього року до бюджетів усіх рівнів надійшло близько 13 млн гривень. Це туристичний збір, та інші види податків. Щиро дякую вам за те, що продовжуєте працювати, а ще активно долучатися до волонтерської діяльності. Без сумніву після перемоги для вас відкриються нові можливості та перспективи в мирній Україні, – наголосив Григорій Недопад. – Наша країна загалом і Волинь зокрема багата безліччю унікальних туристичних локацій. У нашого регіону є хороший потенціал та ресурси для розвитку водного туризму. Переконаний, що нам неодмінно стане у нагоді досвід та партнерство із сусідньою Польщею, де цей вид активності розвивається досить потужно».

Кращим представникам туристичного бізнесу та активу області голова Волиньради вручив ряд відзнак та сувеніри з туристичним брендом області. Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі Волині, подяки голови обласної ради отримали: керівник туристичного клубу «Світязь Active» Володимир Кубай, директор КП «Туристично-інформаційний центр Володимирської міської ради» Ірина Ковальчук, завідувачка сектором з питань туризму Управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради Ірина Зінчук, керівник туристичного клубу «Шалені весла» Віталій Веремчук, керівник туристичного клубу «Volyn River Club» Андрій Пилипюк та приватний підприємець Петро Зуб.

Подяки голови обласної ради також оголошено трудовим колективам Поліського лісового офісу державного підприємства «Ліси України», турагенцій «Людмир» і «Прикарпаття-готель-сервіс», готелів «Срібні лелеки» та «Україна», а також готельно-ресторанного комплексу «NOBLE».

Присутні також обговорили проблеми та перспективи розвитку галузі та напрацювали спільний план дій у цей непростий для держави час. Зокрема, з’явилась ініціатива задля покращення комунікації між суб’єктами галузі та органами місцевого самоврядування утворити обласний туристичний альянс.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*