офіційний сайт

23 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

З нагоди 129-ї річниці створення Міжнародного Олімпійського комітету на спортивній арені Ковельської філії обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відбувся Олімпійський День.

Захід проходив під егідою Волинського відділення НОК України за участі голови осередку, очільника обласної ради Григорія Недопада. В офіційному відкритті спортивного дійства також взяли участь Ковельський міський голова Ігор Чайка, голова постійної комісії облради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук, директор центру «Спорт для всіх», відповідальний секретар регіонального відділення НОК Олександр Хриплюк та представники спортивної спільноти області.

В рамках проведення Олімпійського дня свою спортивну майстерність демонстрували майже дві сотні ліцеїстів, а також вихованці спортклубів та ДЮСШ міста Ковеля. Команди грали у футбол та волейбол, визначали кращих у поєдинках з боксу та вільної боротьби, а також вправлялись у веслуванні на байдарках і каное. Усі учасники заходу отримали заохочувальні цінні подарунки з Олімпійською емблематикою.

Право підняти Олімпійський стяг надали Заслуженому майстру спорту України з веслування на байдарках і каное, учаснику Олімпійських ігор Юрію Вандюку. Титулований волинський спортсмен також провів руханку для учасників дійства та олімпійський пробіг, який очолив Григорій Недопад.

«Українці – спортивна, міцна, нескорена нація. Дуже важливо, щоб у цей складний час, молодь мала можливість займатися спортом і тріумфувати на престижних міжнародних змаганнях. Коли на увесь світ звучить Державний Гімн та піднімається жовто-блакитний стяг – це неабияк мотивує, в тому числі і наших захисників», – наголосив він.

Григорій Недопад також запевнив, що регіональне відділення НОК і надалі сприятиме якісній підготовці та участі волинських спортсменів у складі збірних команд України з різних видів спорту на міжнародних стартах, а також на Європейських та Олімпійських Іграх.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*