офіційний сайт

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ГРИГОРІЯ НЕДОПАДА ДО ВОЛИНЯН

Шановні земляки! Наша країна зіткнулася з новими викликами через легалізацію вторгнення рф на тимчасово окуповані території, незграбно замасковане під «визнання». І кожен з нас переймається питанням – що буде далі? Кожен, хто усвідомлює себе частиною нації, оцінює ризики, прагне захистити свою державу, свій дім і родину. Наше завдання сьогодні – бути готовими до всіх можливих варіантів розвитку подій. 

Західні регіони України, як і вся територія держави, перебувають під надійним захистом ЗСУ. У ворога недостатньо сил для атаки, а в  наступальних планах, оприлюднених розвідкою, відсутні дані з підготовки наступу на захід. Але це у жодному разі не повинно приспати нашу пильність, настороженість та готовність діяти за обставинами. Наша спільна активність, особиста мотивація зробити все, що в силах кожного, – найкращі передумови не піддаватися на провокації, а за потреби –дати гідну відсіч окупанту!

Волинська обласна рада вдається до максимально можливих дій, щоб забезпечити усім необхідним військові підрозділиЗСУ, а також для оперативного розгортання сил територіальної оборони. Ще один важливий напрямок –проведення навчань з надання першої медичної допомоги, володіння зброєю та алгоритму дій в умовах надзвичайних ситуацій. Детальну інформацію щодо цього можна отримати за посиланням: https://vl.nmc.dsns.gov.ua/files/cite/pdf/бібліотека/метод%20рекомендації/підприємств/ЗНАТИ%2C%20ЩОБ%20ВИЖИТИ.pdf

Усі охочі пройти вишкіл можуть звернутися до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Контакти – за посиланням https://vl.nmc.dsns.gov.ua.

Згідно з розпорядженням голови Волинської ОДА №815 в області також організовано навчання для керівного складу та фахівців, які відповідальні за здійснення заходів цивільного захисту: голови громад, керівники владних структур, спеціалісти, відповідальні за організацію цивільного захисту населення. Волиняни, які хочуть отримати знання і навички з питань цивільної оборони, можуть звернутися із цим запитом до голів своїх громад. 

Також усі охочі можуть долучитися до підрозділівтериторіальної оборони нашої області, де отримають вмінняз володіння зброєю, захисту та оборони. 

Знаю, що кожен хотів би якнайшвидше отримати інформацію про наступні дії влади та армії, а такожможливих термінів деескалації чи загострення ситуації. Наразі можна впевнено стверджувати: ситуація на Волині – під контролем, як і готовність до оборони. 

Увесь цивілізований світ підтримує Україну, визнаючи, що путінська війна не має виправдання, але є свідомим і запланованим вибором рф. Пам’ятаючи, що правда за Україною, вірмо в нашу силу і в могутність ЗСУ, зміцнюймо свої знання і вміння діяти в умовах військових загроз. А ми будемо робити все від нас залежне, аби ці набуті вміння не довелося застосовувати. 

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*