офіційний сайт

«ЗІГРІЙ ЗАХИСНИКІВ»: БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ ВІД «АНГАРУ» ПРОДОВЖЕНО

Голова обласної ради Григорій Недопад взяв участь в благодійному марафоні, організованому волонтерським штабом «АНГАР».

24 години поспіль в Культурному укритті з трансляцією в ютубі та соцмережах тривав онлайн-марафон зі збору коштів для Збройних сил України. «Маємо зібрати понад 610 000 гривень – суму, кратну кількості знищених окупантів. Один «хароший рускій» – 10 грн», – окреслила мету благодійної акції ведуча марафону Ела Яцута. На ці кошти організатори планують закупити воїнам зимову амуніцію, а також буржуйки, газові балони, генератори, реманент для облаштування бліндажів.

Упродовж доби до неформального спілкування долучилися військові та капелани, правоохоронці та рятувальники, урядники від влади та громадські активісти, музиканти і письменники, інші цікаві особистості. Говорили про війну і перемогу, фронт і тил, про мрії і майбутнє. А ще розігрували на аукціоні унікальні речі, проводили естафету на швидкість рубання дров, конкурси з виготовлення патріотичних атрибутів.

Під час розмови з головою Волиньради організатори подякували за співпрацю з їхнім волонтерським центром, а також з’ясували, що така взаємодія в обласної ради є практично з усіма великими благодійними фондами та волонтерськими центрами і не тільки у межах області.

На питання як заспокоїти людей, у зв’язку із ситуацією в Білорусі, Григорій Недопад відповів: «Я не спостерігаю серед волинян паніки. Часто буваю в прикордонних громадах, на лінії оборони кордону, спілкуюся з військовими. Люди усвідомлюють загрози, але реакція на це конструктивна і монолітна. Ми вже багато пережили, зробили висновки, набрались досвіду. Зараз кожен знає свою справу і добре її робить».

«Чи потрібно сьогодні культурні заходи? Без сумніву – так! Культурно-мистецьке середовище – це частина нашої ідентичності. Не дарма ж бо ворог цілиться у нього. Тому – це теж поле бою. Окрім того, культурні, творчі, спортивні активності – спосіб дієвої психотерапії, а також численні майданчики для благодійності і волонтерства», – підсумував спілкування Григорій Недопад. Він також взяв участь в одному з конкурсів і власноруч сплів шалик у національних кольорах.

Упродовж доби учасники марафону зібрали понад 230 тисяч гривень. Тому організатори вирішили не припиняти збір коштів. ДОНАТИТИ ТУТ – https://linktr.ee/angarukraine

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*