офіційний сайт

ЖИТТЯ ТРИВАЄ, ТОЖ ЦЕНТР МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА РОЗВИВАЄТЬСЯ

Голова обласної ради Григорій Недопад відвідав обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства, де тривають ремонтні роботи у відділеннях нейрохірургії та дитячої офтальмології.

Гендиректорка закладу, депутатка обласної ради Ірина Горавська запевнила, що оновлення обидвох відділень уже на завершальному етапі.

«Спільно з благодійниками нам вдалось здійснити власне ремонтні роботи, але ще потребуються кошти для вмеблювання та облаштування. Втім, ми уже працюємо над цим і головне – маємо таку можливість, – переконує вона. – Оскільки тут будуть перебувати дітки, то ми запросимо художників, які ці спокійного тону стіни прикрасять яскравими акцентами – намалюють звірят, казкових героїв, квіти».

Ірина Горавська також розповіла, що здійснити такі поліпшення їм вдалось коштом закладу, а також завдяки значній фінансовій підтримці благодійного фонду «Таблеточки», що уже понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні.

«Наш наступний етап роботи- це створення діагностичного відділення. Ця потреба назріла уже давно, але досі не було під це вільних площ. У нас уже і завідувачка цього підрозділу є. Ми рухаємось вперед, не дивлячись на те, що війна, бо життя триває, дітки, на жаль, хворіють, а тому потребують комфортних умов і якісного лікування», – наголосила вона.

У планах керівництва медичного об’єднання також модернізація за сучасними стандартами приймального відділення для планової госпіталізації.

Голова Волиньради Григорій Недопад висловив готовність допомогти з пошуком меценатів та благодійників для реалізації цих задумів.

«Вже найближчим часом на Волинь має прибути благодійник, який має намір вкладати кошти в Україні. Я неодмінно ініціюю його візит до вашого закладу, аби він на власні очі побачив масштаби зробленого, оцінив потребу, а головне – переконався, що всі ці зусилля заради належних умов лікування дітей», – зазначив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*