офіційний сайт

«ЖНИВА ПЕРЕМОГИ»: МІЖНАРОДНІ БЛАГОДІЙНИКИ – ДЛЯ ВОЛИНСЬКИХ АГРАРІЇВ

В Україні стартувала міжнародна програма «Жнива перемоги», спрямована на підтримку сільськогосподарників малої та середньої руки. Проєкт ініційовано Міністерством закордонних справ, Мінаграрополітики та підтримано Президентом України.

Суть міжнародної благодійної програми полягає у безоплатному наданні в оренду невеликим господарствам сучасної зернозбиральної техніки. Одним із перших такий комбайн у тримісячне безоплатне користування отримало волинське агропідприємство «Волиньекостарс».

Його керівник Андрій Гринчук під час зустрічі з головою обласної ради Григорієм Недопадом розповів, що на землі господарює лише другий рік, тому технікою господарство ще не обзавелося. В аграрія – 500 гектарів ріллі, засіяних гречкою, кукурудзою та соняхом. На збір урожаю мав намір орендувати комбайни. Коли ж дізнався про благодійну програму «Жнива перемоги», відразу подав заявку.

Григорій Недопад зауважив, що благодійна ініціатива є суттєвою підтримкою українського малого і середнього агробізнесу. «І посівна, і жнива для наших сільськогосподарників цьогоріч виявилися надскладними: бойові дії, порушена логістика, нестача і високі ціни на пальне, насіння і добрива. Тому будь-яка допомога для них сьогодні дуже вартісна. Від волинян хочу подякувати американському меценату Говарду Баффету, який першим відгукнувся допомогти українським аграріям і закупив зернозбиральну техніку для надання її в безоплатну оренду», – зазначив голова Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*