офіційний сайт

ЗАХИСТИТИ ДИТИНСТВО: СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ВІЙНИ

До дня захисту дітей в Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради організували свято для вихованців закладу та внутрішньо переміщених діток. Для малечі підготували цікаву та пізнавальну програму: космічну подорож чумацьким шляхом, заїзд кордових та трасових автомоделей, створення сувенірів, запуск судномоделей та багато іншого.

До свята долучилися голови та депутати Волинської обласної та Луцької районної рад, а також народний депутат України Вячеслав Рубльов.

Григорій Недопад нагадав, що від початку повномасштабного російського вторгнення в Україні постраждали понад 600 дітей. «Діти завжди потребують особливої уваги, а в нинішній нелегкий період ми особливо маємо підтримувати їх, – переконаний Григорій Недопад. – В Центрі позашкільної освіти вони можуть відволіктись від негативу, реалізувати свої таланти і з користю провести час».

Аби максимально залучити до змістовного дозвілля евакуйованих дітей, педагоги Центру проводять виїзні навчання в територіальних громадах. Під час таких занять малеча має змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах, познайомитися з мікро-світом, відвідати мобільний планетарій та багато іншого. Загалом такі заняття відвідали уже більше 2200 дітлахів, з них близько 700 – вимушені переселенці.

Народний депутат Вячеслав Рубльов звернувся до малюків та попросив їх молитися за мир в Україні, за те, щоб наші воїни повернулися живими і неушкодженими та про перемогу нашого народу.

«В цей нелегкий час ми повинні розуміти і пам’ятати, що діти – це наше майбутнє. Ми повинні передавати їм свої знання, вміння, аби вони ставали ще кращими. Це успішно роблять педагоги Центру позашкільної освіти. Вони дбають про розвиток наших дітей, про їхнє навчання, допомагають їм в реалізації задумів та планів», – наголосив Вячеслав Рубльов.

Під час свята маленькі відвідувачі Центру отримали солодкі подарунки та сюрприз – в гості до дітлахів навідалася велетенська панда.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*