офіційний сайт

ЗАХИСНИКАМ ПЕРЕДАЛИ ЧЕРГОВИЙ ВСЮДИХІД

Голова Волиньради Григорій Недопад передав позашляховик марки KIA SORENTO для потреб обласного центру комплектування і соціального підтримки.

Цей повнопривідний автомобіль (2006 року випуску) за запитом військових придбано у співпраці обласної ради з благодійниками та волонтерами.

Очільник військкомату Олег Кивлюк розповів, що це авто з підвищеною прохідністю використовуватиметься для виконання бойових завдань особовим складом військових формувань обласного центру комплектування.

«Потреба у всюдиході для нас була досить актуальною, адже усі наявні транспортні засоби такого типу ми у перші місяці війни відправили на передову, де несуть службу волинські бійці», – зазначив він.

Григорій Недопад запевнив у надійності транспортного засобу. «Авто має повний привід, коробку автомат та хороші швидкісні характеристики, а також укомплектоване зимовими автопокришками. Цей транспортний засіб військові зможуть сповна використовувати за призначенням. Ми ж і надалі вестимемо роботу, аби допомагати нашим воїнам наближати омріяний переможний мир», – наголосив голова обласної ради.

  Зробити звернення
  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.
  П.І.Б. :*
  Адреса :*
  Телефон :
  Звернення :*
  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.
  Електронною поштоюПоштою
  Поштою :*
  Електронною поштою :*