офіційний сайт

З ВОЛИНІ НА ПЕРЕДОВУ ПРЯМУЮТЬ ПОДАРУНКИ БІЙЦЯМ КНЯЗІВСЬКОЇ БРИГАДИ

З нагоди прийдешнього Дня Збройних сил України, керівництво області та маленькі волиняни подбали про подарунки захисникам.

Для військовослужбовців 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого діти підготували понад 5 тисяч патріотичних малюнків. Малеча доповнила свої роботи й віршованими рядками, а також словами вдячності воїнам, які сьогодні стоять на захисті їх мирного і щасливого дитинства. Ці своєрідні обереги для захисників підготували школярі Олицької та Затурцівської територіальних громад, а також вихованці обласного Центру позашкільної освіти.

За клопотанням командира 14-ї ОМБр Олександра Охріменка 20 кращих військовослужбовців відзначено почесними грамотами обласної ради та ОВА і годинниками з нагоди восьмої річниці з дня створення військової частини.

Загалом очільник обласної ради Григорій Недопад та начальник ОВА Юрій Погуляйко передали на передову понад сотню почесних відзнак волинським воїнам.

«Ми високо цінуємо мужність, героїзм, жертовність та патріотизм кожного бійця, проявлені при захисті територіальної цілісності України. Нехай ці подарунки хоч трішки зігріють їхні душі та допоможуть відчути дитячу турботу, а також нашу підтримку, повагу і вдячність. Воїни ЗСУ – найкращі! Так тримати! Разом до перемоги!», – наголосив голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*