офіційний сайт

З НАМИ БОГ, РОЗУМІЙТЕ, НАРОДИ: СПІЛЬНА МОЛИТВА З ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ

У Луцьку до спільної молитви запросили більше 500 людей, які, рятуючись від війни, знайшли прихисток на Волині.

Богослужіння ініційоване церквою Спасіння та Луцькою районною радою. У ньому також взяли участь священники різних конфесій та представники влади: народні депутати України Вячеслав Рубльов та Віталій Безгін, заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, депутати Волиньради, очільник Луцької районної ради Олександр Омельчук.

Єпископ християн віри євангельської Михайло Близнюк зазначив, що головна ціль заходу – помолитися за Україну та мир. «Якби прислухалися до Бога і Божого слова агресори, які прийшли на нашу землю, не було б війни. Але, на жаль, безбожжя і гріх принесло це зло із сусідньої держави», – переконаний священнослужитель.

Дуже важливо, аби українці, які через війну втратили свої домівки, відчували себе на Волині як в родині, зазначив народний депутат України Вячеслав Рубльов. «У ці лихі часи усі єдині в своїх молитвах і прагненнях. Ми хочемо миру, щоб наші діти не знали, що таке війна. Щоб наші воїни повернулися живими. І ми всі спільно будемо працювати задля перемоги», – наголосив він.

Григорій Пустовіт подякував організаторам дійства від імені голови обласної ради та депутатського корпусу. Він також висловив щирі співчуття тим, хто втратив близьких чи змушений був полишити свої домівки. «Я дуже хочу щоб Луцьк став вашим містом, щоб Волинь стала вашим краєм, щоб ви відчували себе тут як серед рідні, адже ми і є одна велика українська родина. Ми подолаємо усі негаразди, бо ми віримо в Бога, віримо в Україну, в Збройні Сили, в кожного нашого захисника. Тому ми переможемо», – наголосив Григорій Пустовіт.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*