офіційний сайт

ЮРІЙ ПОЛІЩУК: «ВИ ПОКЛИКАНІ ТВОРИТИ НОВІ ТА ЯКІСНІ ЗМІНИ»

Волинський обласний молодіжний центр провів черговий тренінг особистісного росту для молодіжних лідерів. З напутнім словом до них звернувся перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Програма «Молодіжний працівник» реалізовується за підтримки ООН і має на меті підвищити кваліфікацію фахівців молодіжної сфери в умовах децентралізації задля формування та реалізації ефективної молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях. За час діяльності проєкту такі навчання на Волині пройшли уже сотні людей, дотичних до молодіжного середовища.

«Молодь – це той сегмент суспільства, який покликаний творити нові та якісні зміни. Ви завжди маєте бути в центрі подій, а ваша діяльність та ініціатива має підтримуватись місцевими територіальними громадами. І я втішений, що саме так все відбувається. Талановиті, суспільно активні молоді люди сьогодні і в рядах волонтерів, і в Збройних силах, і в дієвих формаціях наших громад. Ви виборюєте та формуєте майбутнє для себе і держави», – звернувся до присутніх Юрій Поліщук.

Він побажав молодіжним лідерам перспектив, можливостей та нових ідей задля наближення перемоги та розбудови країни.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*