офіційний сайт

ЮРІЙ ПОЛІЩУК: «ВИ – «ОЧІ НЕБА» І ОСНОВА НЕБЕСНОГО КУПОЛА»

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук у день професійного свята українського воїнства відвідав бійців радіолокаційної роти Галицько-Волинської радіотехнічної бригади.

Із цим підрозділом депутатів Волиньради пов’язують давні і приязно-товариські взаємини. Тож у День Збройних сил України у нетрях волинських лісів та в умовах бойового чергування зі святом від імені очільника та депутатського корпусу обласної ради військовослужбовців привітав перший заступник голови Юрій Поліщук. Зустріч була короткою, але щирою.

«Про захист неба від ракетного терору Україна просить світову спільноту чи не з першого дня великої війни. Але завдяки вашій майстерності і винахідливості і ми, і світ упевнилися, що зброя не є вирішальною, без вмотивованого і хороброго воїна. Ви – «очі неба», а отже й основа нашого власного українського небесного куполу. Ми довіряємо вашій фаховості, надихаємося вашими подвигами. Саме тому ми так щиро віримо у нашу перемогу. Бажаю вам, воїни, непохитності і сили, хай бережуть вас усі янголи», – висловив побажання Юрій Поліщук.

Він також вручив найвищі відзнаки обласної ради кращим військовослужбовцям.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*