офіційний сайт

ЮРІЙ ПОЛІЩУК ПРИВІТАВ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ ІЗ ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ

З нагоди Дня захисників і захисниць України перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук привітав бійців одного із підрозділів 1-ї Галицько-Волинської радіотехнічної бригади ЗСУ, а також військовослужбовців одного із формувань Національної гвардії України.

Він вручив бійцям найвищі відзнаки Волиньради за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та старанність, проявлені під час виконання службово-бойових завдань. А також висловив вдячність захисникам за їх щоденний героїзм та патріотизм від голови обласної ради Григорія Недопада та від усіх обранців волинської громади.

«Нехай у ці святкові дні будуть почуті усі наші молитви до Пресвятої Богородиці, аби вона узяла під свій Священний Покров усіх українських захисників та захисниць, щоб вони поверталися з боїв живими та неушкодженими. Зичу усім воїнам міцного здоров’я, сили, незламності духу та злагоди в родинах. Нехай Божа Матір почує наші щирі проханням про мир та допоможе здійснити мрію усіх українців про перемогу та гідне і щасливе майбутнє нашої держави», – сказав він.

Також Юрій Поліщук спільно із волонтерками об’єднання українок “Яворина” передав воїнам вкрай необхідні напередодні холодів противірусні та протизапальні медикаменти, а також солодощі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*