офіційний сайт

ЮНІ ВОЛИНЯНИ ПРОСЛАВИЛИ УКРАЇНУ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ

Вихованці обласного та міського центрів позашкільної освіти здобули першість на міжнародних змаганнях зі спортивної радіопеленгації.

Змагання за Кубок Європи зі спортивної радіопеленгації проходили у польському місті Замость за участю 4 країн. Україну представляли 3 команди – з Києва, Волині та Хмельниччини. Змагалися юнаки та дівчата віком від 14 до 18 років.

Як розповів один з наставників волинської команди – викладач обласного центру позашкільної освіти Анатолій Долинський, боротьба була доволі напруженою. Молодь змагалася упродовж 3 днів на дистанції 7 кілометрів, демонструючи одночасно і фізичну витривалість, і спритність, і кмітливість, і знання з орієнтування на місцевості. За результатами перегонів перше місце у командному заліку дісталося волинянам.

Директорка центру позашкільної освіти Волинської обласної ради Оксана Філіпчук повідомила, що 5-ро вихованців обласного комунального закладу вже готуються до участі у Чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації, який відбудеться наприкінці червня у Румунії. Вона також зазначила, що адміністрація центру шукає можливості та засоби, аби доправити дітей на ці престижні змагання.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*