офіційний сайт

«ЯНГОЛЯТА В КОЛІ ДРУЗІВ» УЧЕТВЕРТЕ ДАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

«Квітуча Україна без війни» -так називалася імпреза, організована громадською організацією «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята». До святкового дійства долучився і заступник голови облради Григорій Пустовіт.

Головна мета заходу – висвітлити творчі здібності дітей та дорослих з особливими потребами у хореографії, вокалі, живописі та інших.

Громадська організація «Янголята» об’єднала батьків діток з аутизмом, де вони працюють над тим, аби соціалізувати своїх малюків. Вихованці організації беруть участь у різноманітних мистецьких проектах, готують вистави, розвиваються, оздоровлюються та, навіть, долучаються до громадського життя. Учасники творчої студії «Аматори від Янголят» відвідують міжнародні конкурси та представляють композиції про Луцьк та Волинь. Цього року вони мали нагоду взяти участь у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв TATRA OF STARS 2022 (Словаччина-Україна) та Міжнародному багатожанровому двотуровому благодійному конкурсі мистецтв (Україна-Чехія) «Вільні та незалежні 2022», де вибороли призові місця.

Під час концерту діяла виставка робіт «янголят». Глядачі могли придбати різноманітні іграшки, свічки, статуетки, які оздобили вихованці, та пожертвувати кошти для Збройних Сил України.

«Кожен з цих дітей – справжні янголята, які годинами створювали цікаві вироби для благодійної виставки, тренувалися, виступали з єдиною метою – підтримати наших військових. Кожен з них доклав усіх своїх зусиль заради того, щоб хоча б на хвилину наблизити Україну до такої бажаної перемоги, – зазначив під час виступу Григорій Пустовіт. – «Янголята» це не просто громадська організація, це – серце сотень людей, яке б’ється в одному ритмі заради майбутнього дітей та України».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*