офіційний сайт

ЯКЩО БОРОТЬБА, ТО СПОРТИВНА: НА ВОЛИНІ ЗМАГАЛИСЯ ВІЙСЬКОВІ ЛІЦЕЇСТИ З 9 ОБЛАСТЕЙ.

У Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні завершилися всеукраїнські змагання із футзалу серед команд військових ліцеїв та коледжів України. У турнірі взяли участь 9 команд із Волинської, Хмельницької, Київської, Дніпропетровської, Львівської, Харківської, Чернівецької та Одеської областей.

Учасників змагань привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт: «В такий особливий день завершується перший турнір з футзалу. Ви проявили неабиякі майстерність, завзятість, навички. І я не втомлююся захоплюватися: яка чудова молодь навчається і гартується в нашій країні. Маю надію, що кожен з вас буде з приємністю згадувати чудовий час навчання, і з теплотою – змагання, у яких ви взяли участь на Волині», – зазначив заступник голови облради.

Керівник ліцею Павло Боснюк висловив сподівання, що започаткований цьогоріч турнір з футзалу стане традиційним. «Ми довго вагались чи проводити змагання в такий складний для кожного з нас і для країни час. Але цим турніром ми всі в черговий раз продемонстрували, що нас не залякати, що ми об’єднуємось і усіх закликаємо змагатись на спортивних майданчиках, виявляти переможців і показувати свої звитяги у спорті, – зазначив Павло Боснюк. – Війна відбувається тоді, коли ми до неї не готові, коли ми боремось один проти одного. А ми об’єднані, і за це я вдячний кожному з вас».

У напруженій боротьбі перше місце у змаганнях з футзалу здобули господарі –  волинські ліцеїсти. Усі команди-учасники отримали пам’ятні медалі, цінні призи та подарунки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*