офіційний сайт

ЯК ПРАЦЮЄ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ: ПЕРЕД ДЕПУТАТАМИ ЗВІТУВАВ ДИРЕКТОР

Про роботу Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги йшлося під час засідання постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Як розповів директор центру Володимир Ковальчук, з початку повномасштабної війни в Україні послугами центру здебільшого користуються внутрішньопереміщені особи. Керівник повідомив, що впродовж трьох місяців роботи на посаді директора центру він налагодив конструктивну роботу із благодійниками, аби створити належні умови для тих, хто звернувся за допомогою.

«Ми намагаємося зробити усе, щоб умови, в яких мешкають наші підопічні, були наближені до домашніх. За благодійні кошти власними силами зробити ремонт в кімнатах, їдальні, спільних приміщеннях. За 3 місяці встигли залучити допомоги на 15 тис. грн. Мешканцям центру в усіх їхніх потребах допомагають спеціалісти», – стверджує директор закладу.

Найболючішим питанням Володимир Ковальчук називає відсутність постійного приміщення, де б зміг розміщуватися центр. Нині кімнати, в яких живуть вимушені переселенці, межують зі студентськими, а це не зовсім зручно. В той же час, зазначає Володимир Ковальчук, кількість тих, хто потребує притулку, зростає щодня.

Так, фахівці центру приймають звернення від громадян, що потрапили у складні життєві обставини та консультують тих, хто звертається на цілодобову «гарячу лінію». За період існування закладу опрацьовано близько 20 тис. звернень.

Депутати інформацію взяли до відома.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*