офіційний сайт

ЯК НАРДЕПИ МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ З ВИБОРЦЯМИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

У Луцьку за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління», що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна», відбулася стратегічна сесія з розробки дорожньої карти діяльності в регіоні команд народних депутатів в період воєнного стану. У ній взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, народні депутати Ірина Констанкевич, Ігор Гузь, Вячеслав Рубльов та помічники парламентарів, а також обранці волинської громади.

«Якщо раніше перед народними депутатами та їхніми помічниками стояли завдання роботи з виборцями, реагування на потреби громад та законодавчі ініціативи, то зараз вектор змінився. Народні депутати, зокрема, від Волині, сконцентрувалися на волонтерській роботі, допомозі нашим військовим, постраждалим та тимчасово переміщеним особам. Але парламентарі повинні повертатися до своїх виборців і до роботи як представники людей. Саме тому ми маємо спільно створити алгоритм дій народних депутатів в новій реальності», – зазначив директор Програми USAID «РАДА: наступне покоління» Ігор Когут.

В області склалася дуже продуктивна співпраця між народними депутатами та органами місцевого самоврядування. І така комунікація значно допомогла в об’єднанні регіону перед воєнними викликами. Проте зараз волиняни потребують і парламентської діяльності своїх народних обранців, – каже голова обласної ради Григорій Недопад.

«Тренери Програми USAID «РАДА: наступне покоління» мають величезний досвід в частині допомоги українським парламентарям і їхнім виборцям в побудові комунікаційних зв’язків. Статус тилового регіону покладає на кожного з нас додаткові обов’язки. Проте, в умовах війни наші народні депутати мають працювати як парламентарі, законотворці і представники своїх виборців на найвищому рівні. І головне завдання – збалансувати цю роботу та гідно виконувати свій обов’язок перед виборцями», – наголосив очільник Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*