офіційний сайт

ВЖЕ 300 ТИСЯЧ ЗІБРАЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЗІГРІЙ ЗАХИСНИКА» ВІД «АНГАРУ»

Суму сьогодні «заокруглили» голова обласної ради Григорій Недопад, очільник депутатської спортивної комісії Віктор Галан-Влащук та керівниця федерації гімнастики Волині Тетяна Фігель.

Волонтерський штаб АНГАР вони передали 15 тисяч гривень, зібраних під час благодійного турніру з художньої гімнастики «Олімпійські грації», в якому взяли участь юні гімнастки з 4 областей України. Окрім того, Григорій Недопад передав на потреби волонтерського штабу 200 літрів пального.

Організатори благодійної акції для забезпечення воїнів усім необхідним до зими після завершення марафону вирішили не припиняти збір коштів і таки досягти поставленої мети – зібрати понад 600 тисяч гривень. Виконавча директорка благодійного фонду «Ангар-Україна» Юлія Яцун розповіла, що зараз до акції активно долучилися луцькі школярі, прагнучи таким чином привітати воїнів з Днем захисника. Практично щодня до «Ангару» школи привозять кошти, продукти, та інші потрібні на фронті речі.

Керівниця волонтерського штабу Оля Волянік, чоловік якої з перших днів великої війни несе службу бойового медика на передовій, обговорила з Григорієм Недопадом актуальні потреби та запити військових. Йшлося, зокрема, про необхідність організації системи надання психологічної допомоги. Голова обласної ради зазначив, що робота у цьому напрямку вже ведеться, в тому числі й підготовка таких фахівців на базі військової кафедри ЛНТУ.

Депутат обласної ради, очільник обласного комунального закладу «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук запропонував волонтерам співпрацю в частині проходження військовими, які отримали інвалідність, фізичного та психологічного відновлення в одному з найпотужніших реабілітаційних центрів України.

А голова обласної федерації гімнастики Тетяна Фігель запевнила, що до надання фізіотерапевтичної допомоги готові долучитися і спортивні фахівці, також вона запрошує дітей захисників на безоплатні заняття у спортивних секціях.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*