офіційний сайт

«ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!»

Саме таким цьогоріч є гасло Дня Гідності та Свободи. Цю дату відзначають в Україні 21 листопада на честь двох знакових подій у новітній історії держави – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

З цієї нагоди на Театральному майдані Луцька відбулась громадська панахида за участі керівництва області та міста, військовослужбовців, правоохоронців, духовенства та громадськості. Вклонитись пам’яті сучасних Героїв України прийшли голова обласної ради Григорій Недопад, його перший заступник Юрій Поліщук, заступник Григорій Пустовіт, народний депутат Вячеслав Рубльов, а також депутати обласної ради.

Опісля спільної молитви присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мочання під звук скорботних дзвонів та поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України».

Цього дня квіти також лягли до монументу «Волинські герої Небесної сотні», що на Меморіалі «Вічна слава». Священики ПЦУ відслужили панахиду за загиблими учасниками Революції Гідності. Світлу пам’ять усіх полеглих захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання.

«Завжди пам’ятаймо революційну боротьбу проти злочинного режиму, подвиг Героїв Небесної сотні, вибір нескорених бути вільною нацією. Вибір, за який ведеться боротьба й сьогодні. Усі ми впевнені – ця боротьба також завершиться Перемогою України, бо за нашим народом – правда, справедливість, відновлення справжнього миру і визволення від окупанта. Вічна пам’ять усім, хто віддав себе за Україну. Перемог і захисту Господнього – кожному, хто бореться за рідну землю нині», – наголосив голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*