офіційний сайт

В’ЯЧЕСЛАВ ЧОРНОВІЛ: «Я НАРОДИВСЯ В ТРИВОЗІ…»

З нагоди 85-ої річниці від дня народження волиняни вшанували пам’ять про політв’язня і публіциста, українського політика і громадського діяча, провідника українського національно-демократичного визвольного руху В’ячеслава Чорновола.

У пам’ятних заходах взяли участь представники громадськості та влади. Від імені обласної ради квіти до меморіальної дошки вічного опозиціонера і Героя України поклав заступник голови Григорій Пустовіт. Пам’ять про видатного співвітчизника присутні вшанували хвилиною мовчання.

У своїй знаменитій статті «Справді, хто є хто» В’ячеслав Чорновіл написав: «Я народився у тривозі, мати носила мене в часи, коли тривали масові репресії. Мабуть, в генах відбилася ця тривога і визначила мою подальшу долю».

Григорій Пустовіт зауважив, що багато з висловлювань В’ячеслава Чорновола виявилися пророчими. Зокрема, його твердження про те, що «над Україною нависає зловісна двоголова тінь російського імперіалізму, який тільки й чекає остаточного колапсу нашого суспільства, щоб запустити хижі пазурі в живе тіло нашого народу».

«Сьогодні наша держава переживає цей трагічний момент істини. І найкращим пам’ятником В’ячеславу Чорноволу має бути незалежна національна демократична держава, про яку він мріяв усе своє життя», – зазначив заступник голови Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*