офіційний сайт

ВУЗЬКОСПЕЦІАЛІЗОВАНІ ШКОЛИ: НОВІ ВИКЛИКИ

Під час виїзного засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку депутати обласної ради ознайомилися з роботою Володимирської спецшколи. Вивчалася безпекова ситуація, готовність до опалювального сезону та нагальна проблематика освітнього закладу.

У Володимирській спецшколі навчаються 90 дітей із порушенням слуху, крім того, тут надають корекційні та освітні послуги для діток із синдромом Дауна та розладами аутичного спектру. Заклад оснащений сучасним обладнанням та сурдотехнічними засобами навчання.

Для безпеки дітей облаштували і бомбосховище на 150 осіб. Під нього підлаштували майстерні та тренажерну залу, які розташовувалися у цокольному приміщенні. Укриття обладнане відповідно вимог, є система вентиляції. До опалювального сезону школа також цілком підготовлена. Нещодавно тут було встановлено індивідуальний тепловий пункт, який дозволить автоматично регулювати комфортну для особливих діток температуру і при цьому ощадити використання енергоресурсів.

Директор школи Богдан Гудим головним викликом на сьогодні вважає ймовірний перегляд доцільності існування спецшкіл після запровадження у загальноосвітніх закладах інклюзивного навчання.

«На жаль в освітньому процесі немає терміну «глухі діти», є лише «слабочуючі». Але від заміни понять проблема не зникне. В області є чимало таких дітей. Навчання в нашій школі спеціалізоване та розраховане на те, щоб дітки з особливими потребами могли максимально соціалізуватися у суспільство», – запевняє Богдан Гудим.

Голова депутатської комісії Ольга Омелько зазначила: аби в школі була наповнюваність, про її роботу повинні знати. Відтак, депутати рекомендували директору посилити інформаційну роботу про навчально-виховні та матеріально-технічні можливості закладу серед мешканців усіх територіальних громад області.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*