офіційний сайт

ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ І ПІДТРИМАЛИ БОЄЗДАТНІСТЬ

Голова обласної ради Григорій Недопад із важливим вантажем відвідав бійців національної гвардії.

Ранній ранок. На плацу – стрункі шеренги. Сірість низького зимового неба розфарбовує яскрава блакить національного стягу. Рівняння на прапор, правиця на серці, вітер розносить багатоголосе «Згинуть наші вороженьки»… По тому – оглушлива тиша хвилини мовчання в пам’ять про полеглих воїнів та загиблих мирних. Капелан проказує молитву, нагадує про християнські цінності – віру, любов, боротьбу, захист. Так починають кожен свій день волинські нацгвардійці.

Голова обласної ради Григорій Недопад доповідає: Волиньрада заявку гвардійців виконала. У користування частини він передав тепловізори, печі-буржуйки, термобілизну і монітори для автоматизованої системи спостереження за зонами оперативного чергування. «Сподіваюся, усе це допоможе у виконанні бойових завдань як на передовій, так і в тилу. Ви – наш захист, ми – ваша підтримка. Разом до перемоги!», – лаконічно звернувся він до особового складу.

Від імені депутатів обласної ради Григорій Недопад нагородив іменним годинником командира частини Василя Гуртовського. Своєю чергою за постійну підтримку та допомогу нацгвардійці удостоїли своєю відзнакою і Волиньраду в особі її очільника.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*