офіційний сайт

ВСЕ – ДЛЯ ВОЇНІВ, УСЕ – ДЛЯ ПЕРЕМОГИ

Чергове авто, військову амуніцію та інше обладнання голова Волиньради Григорій Недопад спільно з народним депутатом Вячеславом Рубльовим та депутатом обласної ради Ігорем Лехом передав для потреб окремих підрозділів Збройних сил України.

Мінівен марки КІА попрямує на Херсонщину для забезпечення ефективного виконання поставлених завдань однією зі снайперських груп. Цей автомобіль було придбано завдяки благодійникам та у співпраці із Волиньрадою завезено волонтерами з-за кордону. Таким способом для потреб ЗСУ вже передали не один десяток авто.

Крім того, машину завантажили військовою амуніцією та іншим необхідним спорядженням: генератори, бензопили, тактичні рюкзаки, лопати, сокири, а також білизна і засоби гігієни.

Голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що питання забезпечення військових формувань транспортними засобами було і залишається одним з пріоритетних.

«Спільно із волонтерами та благодійниками ми намагаємось у найкоротші терміни знаходити все необхідне за запитами наших захисників, адже це неабияка допомога їм у боях. Ми доправили вже не один десяток авто і будемо продовжувати цю практику. Найрізноманітніша підтримка військових – найважливіше сьогодні для нас усіх завдання», – резюмував очільник Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*