офіційний сайт

ВОЇНИ ЛУЦЬКОГО СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК ДРОН

Дороговартісний пристрій бійцям бойового підрозділу ЗСУ передали голова обласної ради Григорій Недопад та очільниця правління благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода.

«Це те, що ви просили, а ми відшукали і придбали завдяки благодійникам. Дрон – це ваші очі. Хай він допоможе у виконанні бойових завдань та наблизить нашу перемогу», – звернувся до військовослужбовців Григорій Недопад.

Придбаний квадрокоптер (DJI Mavic 3) вартістю 126 тисяч гривень належить до оперативно-тактичного рівня. Його можна використовувати і для ведення розвідки, і для вогневого ураження цілей. «Передаємо вам чергову пташку. Вона дуже знадобиться вам найближчим часом. Віримо у вашу майстерність та бойовий дух. Чекаємо на ваше щасливе повернення і гарні новини», – зазначила Катерина Шкльода.

Заступник командира підрозділу подякував за підтримку. Він зазначив, що бійці батальйону перебувають у повній бойовій готовності і от-от вирушать на передову, саме тому допомога в екіпіруванні дуже вчасна і актуальна.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*