офіційний сайт

ВОНИ ЗДОБУВАЮТЬ ПЕРЕМОГУ НА СПОРТИВНОМУ ФРОНТІ

Голова обласної ради Григорій Недопад відзначив вихованок Любомльської ДЮСШ, які стали переможницями кількох поспіль міжнародних змагань.

17-тирічні Анастасія Саранюк та Діана Семченко обрали для себе не дівочі види спорту: перша – бокс, друга – дзюдо. Кілька років наполегливої праці і спортсменки цілком виправдали надії своїх тренерів.

Лише за період воєнного стану у заліку Анастасії Саранюк – першість у міжнародному турнірі з боксу (Угорщина) та «срібло» у Всесвітній гімназіаді у Франції. На рахунку борчині Діани Семченко – одразу дві перемоги у Кубку Європи з дзюдо у Польщі та Чехії.

У Любомльській ДЮСШ стверджують, що дівчата не припиняють вдосконалювати свою майстерність, постійно тренуючись і вдома, і за кордоном. От і зараз Діана перебуває на тренувальних зборах, тому відзнака голови Волиньради та цінний подарунок чекатиме на неї після повернення.

Григорій Недопад привітав Настю Саранюк з черговою перемогою, а також висловив вдячність наставникам спортсменок. «Сьогодні вашими зусиллями Україна переможно звучить на світовій спортивній арені. І це теж неабиякий внесок у нашу спільну перемогу над ворогом. Тож бажаю підкорити ще не один п’єдестал!», – зазначив він.

Старання спортсменок оцінили і в Любомльській міській раді. Голова громади Роман Ющук вручив переможницям сертифікати на суму 50 тисяч гривень.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*