офіційний сайт

ВОЛИНЯНИ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці в Україні відзначають День захисників та захисниць, День козацтва та 80-ту річницю створення УПА.

Цього дня на Театральному майдані Луцька відбувся жалобний мітинг. Вшанувати пам’ять полеглих у різні історичні епохи захисників і захисниць України прийшли перші особи області та Луцька, військовослужбовці, правоохоронці та громадськість. Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної сотні – Загинули за Єдність України». Від імені обранців волинської громади подвигу полеглих вклонилися голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та депутат облради Юрій Ройко.

«Ці чотири свята мають єдину сутність, що пролягає крізь віки, а саме – захист України, боротьба за рідну землю, збереження національної самобутності нашого народу. Найщиріші вітання захисникам і захисницям, шана всім, хто нині веде вирішальну битву за життя і цілісність України! Вічна пам’ять полеглим за рідну країну, які століттями захищали державу і творили її історію. І хай перемога України, єдність і звільнення всіх окупованих земель стануть омріяним здійсненням високої мети і проявом пошани до українських Героїв минулого і сьогодення», – наголосив очільник Волиньради Григорій Недопад у своєму зверненні.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*