офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИМ ДІТЯМ – ВІД ПОЛЬСЬКИХ ДРУЗІВ

За сприяння польських партнерів і Товариства Приятелів Дітей Сілезького регіону Польщі в особі її керівника Яна Вєсьолека діти волинських прикордонників отримали солодкі передноворічні подарунки. Гостинці малечі передали голова обласної ради Григорій Недопад разом із депутаткою Ольгою Омелько.

Сілезьке Товариство Приятелів Дітей постійно допомагає українцям в умовах війни. За координації Ольги Омелько польські благодійники доправили на Волинь десятки тон гуманітарних вантажів, співпрацюють з комунальними закладами області та допомагають тим українцям, які нині проживають у Польщі.

«Польський народ у чергове доводить, що друзі пізнаються в біді, адже вони першими подали нам руку допомоги і продовжують підтримувати українців, – зазначила Ольга Омелько. – Товариство Приятелів Дітей передало солодощі для усіх діток, чиї батьки несуть службу у волинському прикордонному загоні. Ми сподіваємось, що цей сюрприз додасть їм краплинку щастя і радості».

«Ми вдячні за допомогу, за подарунки для дітей наших волинських прикордонників, – наголосив Григорій Недопад. – Ми віримо, що народжений Христос оберігатиме нас і нашу країну, і що нинішнє Різдво принесе нам справжню перемогу».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*