офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИЙ ОСЕРЕДОК НОКУ ПРОЗВІТУВАВ ЗА РІК РОБОТИ

Участь у всеукраїнській звітній онлайн конференції за підсумками 2022 року взяв очільник відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, голова обласної ради Григорій Недопад.

Він, зокрема зазначив, що незважаючи на військовий стан, волинський осередок НОК працював доволі інтенсивно і результативно. Під патронатом та за участі відділення упродовж цього року було проведено більше 100 спортивно-масових заходів, які охопили майже 90 тисяч учасників.

Наймасовішими були змагання, акції та челенджі, приурочені олімпійському рухові: «DOlikeOLIMPIANS», «Олімпійський день», «Олімпійський урок», «Олімпійський тиждень», «Олімпіклаб», «Олімпійське лелеченя». Окрім того, Волинь провела 4 всеукраїнських турніри: з тхеквондо, дзюдо, гандболу та веслування; 3 відкриті чемпіонати з легкої атлетики «Разом до Перемоги»; Спортивні ігри серед школярів та студентів з баскетболу, волейболу, гандболу, легкої атлетики, футболу і футзалу, а також спортивного туризму; обласний етап дитячих спортивних ігор «Cool Gamеs» та інші.

Також зазначалося, що окрім 615 тисяч гривень, виділених для придбання спортивної форми та інвентарю, проведення спортивно-масових заходів, цьогоріч обласний бюджет спрямував також 880 тисяч гривень на виплату щомісячних стипендій провідним спортсменам та тренерам; понад 1,5 млн – на одноразові грошові винагороди спортсменам та тренерам за високі досягнення у спорті; 400 тисяч – для одноразових винагород учасникам Олімпійських ігор та 300 тисяч – на щомісячні стипендії ветеранам фізичної культури і спорту. Також виділено 1 мільйон гривень на придбання житла учаснику Олімпійських ігор у м. Токіо, легкоатлету Івану Банзеруку.

Керівництво Національного олімпійського комітету висловило вдячність Григорію Недопаду за активізацію роботи Волинського регіонального відділення НОКУ.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*