офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИЙ ОНКОЦЕНТР ОТРИМАВ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЛІЖКА

В умовах обмеженого бюджетного фінансування та з одночасним зростанням навантаження на медичні заклади ситуацію полегшує гуманітарна допомога.

Так, днями за ініціативи голови Волиньради Григорія Недопада для потреб обласного медичного центру онкології було передано функціональні ліжка, матраци для них, постіль, рушники, а також одноразові медичні халати. Цей вкрай необхідний гуманітарний вантаж за запитом обласної ради доправлено за сприяння Посольства України у Королівстві Бельгія.

«Це далеко не перший транш допомоги, який ми отримали з Бельгії за сприяння тамтешніх українських амбасадорів. І я щиро вдячний за те, що наші прохання про найнеобхідніше вдовольняються. Я також дякую колективу комунального санаторію «Пролісок», який взяв на себе місію гуманітарного штабу і допомагає приймати, зберігати і розподіляти цю допомогу», – зазначив Григорій Недопад.

Гуманітарну допомогу уже доправили до онкоцентру. “У нас значно побільшало пацієнтів за рахунок внутрішньо переміщених осіб, тому розгортання додаткових місць, дуже актуально. Ці ліжка мобільні, тобто їх легко пересувати. А завдяки їхнім функціональним можливостям можна змінювати положення хворого, відтак це значно поліпшить комфорт пацієнтів і полегшить роботу медперсоналу”- розповідають медики.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*