офіційний сайт

ВОЛИНСЬКУ «ЕКСТРЕНКУ» ЗНОВУ КАРДИНАЛЬНО ПОЛІПШИЛИ

Голова обласної ради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко спільно із депутатами обласної ради Ігорем Лехом, Володимиром Бондарем, Анатолієм Вітівим і Юрієм Ройком першими оглянули нові площі та ознайомилися з останніми здобутками обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Керівник волинської «екстренки» Володимир Шмаль нагадав, що упродовж 2 років було повністю оновлено увесь парк карет швидкої допомоги. «У нас є 72 бригади, кожна з яких сьогодні їздить на новому спецавтомобілі. А сучасний транспортний засіб із новітнім обладнанням – це швидкий доїзд, а отже – врятовані життя. Тепер ми працюємо над поліпшенням умов праці нашого персоналу, вони заслуговують на комфортні умови», – наголосив він.

Упродовж останніх двох років приміщення центру зазнало суттєвих змін. Там, де ще донедавна були господарські приміщення та гаражні бокси, сьогодні вирує офісне життя. В результаті перетворень нові, більш комфортні умови роботи тепер отримали працівники навчально-тренувального відділу, автомобільно-експлуатаційного (диспетчер, інженер з безпеки руху, головний механік, начальник гаража), та відділу автоматичних систем управління та зв’язку відділу (4 працівники, які відповідають за програмне забезпечення оперативно-диспетчерської служби). Тут також передбачили кімнату для нарад та простору залу для проведення теоретичних навчальних занять для працівників центру.

«Це приміщення водночас слугуватиме й аудиторією для студентів Волинського медінституту, який готує для служби екстреної допомоги парамедиків. Це – головний працівник служби екстреної медичної допомоги, який, приїжджаючи на виклик, має вміти усе на рівні із лікарем. Навчальна програма у них значно ширша, аніж у фельдшерів, які є у більшості наших бригад», – зауважив Володимир Шмаль.

«Парамедик – це нова спеціальність, яка цьогоріч з’явилась у Волинському медінституті. В Україні є лише два навчальних заклади, включно із нашим, які сьогодні готують таких вкрай потрібних фахівців», – додав голова обласної ради Григорій Недопад.

Керівник служби екстреної допомоги подякував голові та депутатам Волиньради за сприяння у виділенні окремого приміщення для розташування адміністрації закладу, адже досі вони були змушені тіснитись на невеликих пристосованих площах. «Ви також не стояли осторонь і всіляко допомагали облаштувати і нові приміщення, і прилеглу територію. Тепер тут просторо, світло і сучасно», – підсумував Володимир Шмаль.

Він також подякував за передане обласною радою шиномонтжне обладнання для потреб центру. «Наше автогосподарство налічує 98 автомобілів, і всі вони двічі на рік потребують заміни гуми, відтак, маючи власну шиномонтажку ми ощадимо понад 800 тисяч гривень щороку», – наголосив Володимир Шмаль.

Голова обласної ради Григорій Недопад та обранці громади були вражені об’ємами та якістю виконаних робіт. «Нам хочеться лише висловити щиру вдячність керівництву центру за те, що вони у такий скрутний для держави час зуміли зекономити та здійснити усі ці перетворення. Загальна вартість ремонтно-будівельних робіт уже сягнула майже 3 млн гривень і це ще не кінець, адже триває утеплення фасадів. Ми зі свого боку будемо й надалі всіляко сприяти цьому успішному підприємству, адже воно з вірою у перемогу працює на перспективу», – резюмував голова Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*