офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІЙ ГАЗОВІЙ СЛУЖБІ – 60

З нагоди ювілею від імені обласної ради Григорій Недопад відзначив кращих працівників «Волиньгазу».

Початком літочислення газової служби Волині вважається запалення в обласному центрі блакитного факелу централізованого газопостачання наприкінці грудня 1962 року. До цього, поки тривало будівництво мереж, яке у перспективі не припинялося упродовж 30 років, скраплений газ у балонах волинянам доставляли на кінних фірах. Сьогодні ж «Волиньгаз» обслуговує 255 тисяч абонентів та понад 4 тисяч підприємств та організацій. Задля цього працює понад 1300 фахівців.

Голова правління акціонерного товариства Мирослав Коротя зазначив, що найціннішим активом компанії «Волиньгаз» є трудовий колектив: «Я пишаюся нашими людьми. Вже через кілька днів після повномасштабного вторгнення, коли вся економіка завмерла, 90% працівників “Волиньгазу” приступили до роботи, щоб волиняни могли отримувати одну із базових послуг, а 36 наших співробітників стали захисниками. Тут працюють цілі династії, у багатьох в трудовій книжці єдиний запис – АТ «Волиньгаз». В компанію прийшло чимало молодих перспективних фахівців, які ініціюють багато новацій. Серед реалізованих – створення першої в Україні централізованої аварійно-диспетчерської служби «104», експериментальні майданчики з тестування альтернативного природному газу «зеленого» водню, формування електронної карти газотранспортної системи області», – зазначив він.

Мирослав Коротя також додав, що колектив АТ «Волиньгаз» активно допомагає Збройним силам України: для військових придбали декілька автомобілів, дрони, буржуйки, дизельні генератори, медикаменти, харчі, спальники на загальну суму 3,5 млн грн. Окрім того, працівники Луцького, Ковельського, Ратнівського та Володимир-Волинського відділень виготовляли бандажі і протитанкові їжаки.

Від імені депутатського корпусу краю волинських газовиків привітав і нагородив відзнаками обласної ради її голова Григорій Недопад. «З початком великої війни кожен українець зовсім по іншому оцінює фахівців критичної інфраструктури, а також послуги, які вони забезпечують. Ваш колектив один з тих, хто сьогодні тримає енергетичний фронт. Історія становлення підприємства від розвезення газових балонів кіньми – до високотехнологічних процесів, включно з апробацією альтернативних газу сумішей, дає підстави для впевненості, що і ці, спричинені агресором виклики, ви подолаєте. Тож бажаю здоров’я, натхнення, вправності і витривалості, бо попереду у нас дуже багато роботи. І – перемога», – переконаний очільник обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*