офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІ ВАЖКОАТЛЕТИ ЗДОБУЛИ ЗОЛОТО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з першим заступником голови Юрієм Поліщуком та першим заступником голови ОВА Сергієм Мовенком зустрілися зі спортсменами Школи вищої спортивної майстерності – вихованцями відділення важкої атлетики Камінь-Каширської та Люблинецької дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Юні спортсмени повернулися з чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходив в м. Рашин (Республіка Польща), де завоювали 8 медалей.

Зокрема, 15-тирічна вихованка Камінь-Каширської ДЮСША Софія Козак підняла 77 кг в ривку і 95 кг – в поштовху. Її результат – 2 золотих медалі. Юнка – кандидатка в майстри спорту України, багаторазова чемпіонка України до 13 років та до 15 років, учасниця чемпіонату Європи серед дівчат у 2021 році та абсолютна чемпіонка Європи серед дівчат до 15 років у 2022 році.

Ще дві медалі відвоювала спортсменка Олександра Чмух – вона посіла 2 місце у ривку (72 кг) і 3 місце за сумою двоборства (155 кг). Михайло Новосад став срібним призером чемпіонату Європи 2022 року у ривку, а в сумі двоборства посів 4 місце. Хороші результати показали також Катерина Мелащук та Богдан Нікітін.

«Успіхи наших спортсменів – це гордість усієї України та величезне досягнення їхніх батьків і тренерів. Ми щиро вболіваємо за них під час виступів на чемпіонатах та змаганнях, намагаємося підтримати та підбадьорити під час тренувальних зборів. Адже попри війну в Україні та шалений стрес наші спортсмени досягають неймовірних результатів і прославляють нашу державу на весь світ. Впевнений, що після нашої перемоги ми відзначимо кожного, хто боровся на спортивній арені за високі п’єдестали», – наголосив Григорій Недопад.

Також голова обласної ради вручив спортсменам подарунки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*