офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ ОТРИМАЛИ ВСЮДИХІДНИЙ “БАГІ”

Універсальний мотовсюдихід голова обласної ради Григорій Недопад спільно з начальником обласної військової адміністрації Юрієм Погуляйком передали керівнику 6-го прикордонного Волинського загону Сергію Лозінському.

Цей невеликий і легкий автомобіль, проте з дуже високою прохідністю по бездоріжжю якнайкраще підходить для патрулювання як зеленої лінії кордону, так і відкритих ділянок на волинському поліссі з його піщаними ґрунтами і болотистими місцинами.

“Нашим прикордонникам така автівка неабияк стане в нагоді, зважаючи на надокучливих сусідів. Вона прудка, тиха та надзвичайно міцна. Особливе у ній те, що до каркасу можна «приварити» і дообладнати усе, що буде потрібно, в залежності від функцій, які авто буде виконувати», – стверджує Григорій Недопад.

Виробництво таких авто з початку повномасштабного вторгнення налагодили підприємці Кропивницького. А тамтешні волонтери спільно з Фондом національного розвитку Олександра Коренкова допомогли придбати і доправити всюдихід на Волинь.

Раніше делегація Волинської обласної ради кілька разів відвідувала Кіровоградщину та доправляла гуманітарні вантажі для вимушених біженців, а також медикаменти і обладнання для шпиталів.

Григорій Недопад висловив вдячність волонтерам Кропивницького та колегам Кіровоградщини за допомогу та взаємопідтримку.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*