офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІ ГРОМАДИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У НОВІЙ ПРОГРАМІ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, яка діяла на території області до повномасштабної війни, буде продовжена, але вже в рамках співпраці між Польщею та Україною Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027.

У ній зможуть взяти участь громади, органи державної та регіональної влади, рятувальні служби, керівні органи природоохоронних територій, лісові господарства, медичні, освітні і культурні заклади, товариства та організації сприяння активізації економіки і громадські організації. Загальний кошторис програми становить 187,5 мільйонів євро.

Як зазначила директорка департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОВА Вероніка Бальбуза, Програма фокусуватиметься на 5 пріоритетах: довкілля, здоров’я, туризм, співпраця та кордони.

«Це чудова можливість для волинських громад залучити кошти на реалізацію проєктів, тому нам потрібно їх ознайомити з напрямками роботи оновленої Програми та заохотити до участі», – зазначила голова постійної депутатської комісії Юлія Вусенко.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*