офіційний сайт

ВОЛИНСЬКА «ЕКСТРЕНКА» ПІДСУМУВАЛА РОБОТУ

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт взяв участь у засіданні медичної ради обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Йшлося про результати роботи комунального підприємства за 2021-й рік.

 Керівник центру Володимир Шмаль повідомив, що у 2021 році бюджет закладу склав понад 360 млн грн. Значним досягненням, за його словами, є й те, що минулоріч вдалося суттєво оновити автопарк: 44 швидких було закуплено коштом НСЗУ на суму 95 мільйонів, ще 10 санітарних автомобілів придбано за рахунок державних централізованих закупівель. Загалом на утриманні «екстренки» на разі – 107 одиниць автотранспорту. Окрім того, також закуплено медичне обладнання для дооснащення карет швидкої, медичні сумки, медикаменти, інструментарій та спецодяг для бригад.

«У структурі центру- центральна оперативна диспетчерська, 16 відділень екстреної меддопомоги у різних куточках області та  відділ медицини катастроф. Функціонує 30 пунктів постійного базування, де працюють 72 бригади. Штатна кількість працівників центру складає майже тисячу осіб. У нас організовано навчально-тренувальний відділ, де медперсонал центру підвищує свою  професiйну кваліфікацію», – розповів Володимир Шмаль.

            «Кількість звернень волинян за минулий рік зросла і склала понад 200 тисяч викликів. Здійснено більш як 140 тисяч виїздів, надано медичну допомогу 135 тисячам пацієнтів. Дотримуватися нормативу доїзду бригад ЕМД у місті до 10 хвилин, а у сільській місцевості до 20 хвилин вдається у 70% випадків», – зазначив він.

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт висловив вдячність керівництвк та усім працівникам центру за докладені зусилля у розвиток екстреної служби. «Нас неабияк тішить нинішній динамічний розвиток центру, майже стовідсотково оновився рухомий склад, відбулись якісні зміни у  підходах до роботи. Коли потрапляєш у салон автомобіля швидкої, то уже розумієш, що тобі тут допоможуть, адже машини укомплектовані усім необхідним устаткуванням та медикаментами для порятунку людських життів. І це не може не тішити, бо часто саме від оперативних і професійних дій медиків швидкої залежить майбутнє одужання, а то й життя».

Григорій Пустовіт також запевнив, що і голова обласної ради Григорій Недопад, і усі обранці громади цікавляться та переймаються потребами центру.

«Ми й надалі будемо намагатися виконувати усі ті зобов’язання, які брала на себе обласна рада, аби ви і надалі мали змогу повноцінно працювати і надавати волинянам вчасну та якісну невідкладну медичну допомогу», – запевнив він.  

 Зауважимо також, що Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління спільно з Радою експертів Міжнародної іміджевої програми «Лідери  21  століття»  визнала КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» кращим підприємством України у 2021 році.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*