офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА ЗІГРАЛА У ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЗСУ

Делегація обласної ради та її виконавчого апарату на чолі з першим заступником голови Юрієм Поліщуком на запрошення львівських колег бере участь у благодійному турнірі з футзалу на підтримку українського воїнства.

Змагатися за м’яч на майданчик вийшли депутати облради Віктор Галан-Влащук, Роман Чорненький та Сергій Кошарук, а от Юрій Поліщук, через отриману травму змушений був перекваліфікуватися у граючого тренера, його замінив радник голови облради на громадських засадах Дмитро Піддубний. Окрім того, до команди увійшли працівники виконавчого апарату Станіслав Ольшевський, Юрій Юрчук та Андрій Самчук. Групу підтримки волинської команди представляв депутат облради Анатолій Вітів та очільниця гуманітарного відділу апарату Волиньради Галина Карнаухова.

Суперниками волинян були колеги з Львівської, Луганської, Київської, Тернопільської та Запорізької областей.

«Для кожного на цьому турнірі не має особливого значення, кому дістанеться спортивна перемога. Кожен, хто бере участь у змаганнях, зробив свій внесок, аби наші воїни швидше здобули перемогу над ворогом для усіх нас», – так прокоментував очікувані результати благодійного турніру з футзалу перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*