офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА ВЧЕРГОВЕ ПОДБАЛА ПРО ЗАХИСНИКІВ

Сьогодні голова обласної ради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт спільно із народним депутатом України Вячеславом Рубльовим та депутатами облради Ігорем Лехом та Валентином Кошельником передали черговий транш допомоги для волинських бійців. Йдеться про буржуйки та пальне для потреб військових підрозділів обласного центру комплектування та соціальної підтримки.

Начальник сектору мобілізаційно-оборонної роботи центру комплектування та соцпідтримки Павло Свадовський розповів, що усе це днями доправлять волинським воїнам, які зараз виконують бойові завдання на південному фронті.

«Наші підрозділи на передовій усе ще мають потребу у генераторах різної потужності, адже військові несуть службу там, де немає електропостачання взагалі. Ми також висловлюємо щиру вдячність керівництву та депутатам обласної ради, за те, що відгукнулись на наше прохання і майже у повній мірі забезпечили наші підрозділи буржуйками», – сказав він.

Голова Волиньради Григорій Недопад зазначив, що керівництво та депутати продовжують працювати з волонтерами, меценатами і міжнародними партнерами, аби закрити усі гострі потреби воїнів.

«Найактуальніше сьогодні – це генератори. Вони пешочергові у запитах, як наших воїнів, так і наших комунальних закладів. Тому ми шукаємо шляхи та можливості закупити необхідну їх кількість у найкоротші терміни», – запевнив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*