офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА І ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ БУДУТЬ СПІВПРАЦЮВАТИ

Меморандум про співробітництво підписали голова Волиньради Григорій Недопад та очільниця обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Пришко.

Угода передбачає спільну гуманітарну діяльність з підтримки постраждалого населення (евакуйованих і внутрішньо переміщених осіб) у період війни та інших кризових ситуаціях.

Ще один напрямок – створення гідних умов проживання ВПО, йдеться про оплату комунальних послуг, надання технічної допомоги під час підготовки до опалювального сезону, «прихистки» для внутрішньо переміщених осіб, а також школи, лікарні та інші соціальні установи.

«Сподіваємось, що в реалізації поставлених цілей нам сприятимуть та активно долучатимуться й територіальні громади, органи соціального захисту та інші органи державної виконавчої влади, підприємства, установи, організації всіх форм власності. Адже мова про найбільш вразливі верстви населення області та наших тимчасових гостей, які залишились без даху над головою, подбати про яких – наш спільний обов’язок», – зазначив голова обласної ради Григорій Недопад, коментуючи підписання Меморандуму.

«Це все ми робимо для допомоги державі, але хочемо робити й під патронатом органів місцевого самоврядування, адже йдеться про фінансову відповідальність. Ми підписуємо меморандум, аби заручитись підтримкою органів місцевої влади, у тому, що вони нам нададуть усі необхідні документи, за якими ми будемо мати змогу оплачувати рахунки», – зауважила Валентина Пришко.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*