офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА І БФ «СУЧАСНА УКРАЇНА» ДОМОВИЛИСЯ ПРО ПАРТНЕРСТВО

Меморандум про співпрацю підписали сьогодні очільник обласної ради Григорій Недопад та президент загальноукраїнського благодійного фонду Володимир Гавриш.

Григорій Недопад зазначив, що Волиньрада уже взаємодіє з багатьма благодійними та волонтерськими організаціями, і пошук нових партнерів не припиняється. «Ми об’єднуємо можливості, ресурси, обмінюємося контактами, інформацією задля більшої ефективності допомоги як мирним українцям, котрі постраждали від війни, так і для належного забезпечення української армії, місцевих тероборон і добровольців. Спільно ми зможемо більше», – висловив упевненість голова Волиньради.

Президент благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимир Гавриш представив свою команду та розповів, що на тепер по всій країні працює вже понад 300 їхніх волонтерів. А сам фонд діятиме за трьома основними напрямками – превентивна медицина, відновлення територій та волонтерська підтримка. Задля прозорості діяльності до запуску планується ІТ-платформа для заявки потреб та допомоги.

Документ про співпрацю передбачає зобов’язання сторін в організації збору, логістики, транспортування та надання гуманітарної допомоги від міжнародних донорів цивільному населенню, фінансової та матеріально-технічної, включно з захисною амуніцією, транспортними, медичними та рятувальними засобами – для потреб української армії, а також координації евакуації людей, особливо найбільш незахищених верств населення, з гарячих точок на територію інших держав для тимчасового прихистку. У меморандумі також виписані наміри щодо участі у грантових проєктах на відновлення пошкодженої інфраструктури, історичних пам’яток, створення та розвитку суспільних просторів тощо.

Володимир Гавриш окремо наголосив на співпраці у напрямку надання психологічної реабілітації внаслідок посттравматичного стресу, отриманого в умовах війни. «Плануємо спільну розробку та впровадження проєкту зі стрес-менеджменту, націленого на допомогу населенню при емоційному вигоранні, хронічному надмірному стресі в умовах війни. Думаю, щонайменше це будуть кваліфіковані онлайн-консультації та забезпечення відповідними препаратами», – зазначив благодійник.

Григорій Недопад додав, що так само актуальною є потреба в організації реабілітації та наданні паліативної допомоги. Сторони також узгодили перші спільні дії, пов’язані з облаштуванням центрів надання психологічної допомоги.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*