офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА ГАРАНТУВАЛА ПОВЕРНЕННЯ ЗАПОЗИЧЕНЬ ЗА МІЖНАРОДНИМ ПРОЄКТОМ

Під час позачергової сесії депутати погодили надання гарантій обласної ради за кредитом для реалізації проєкту «Термореновація будівель медичних закладів Волині».

Цей міжнародний проєкт зі згоди обласної ради започатковано два роки тому комунальним підприємством «Інформаційно-аналітичний центр «Волиньенергософт» у партнерстві з Європейським інвестиційним банком та Міністерством фінансів України. Він передбачає комплексну реконструкцію (освітлення, опалення, утеплення, вентиляцію та ін) 5-ти будівель обласних медичних установ, зокрема, Волинської клінічної лікарні, онкоцентру, госпіталю ветеранів війни та поліклініки і центрального корпусу дитячої лікарні (ОТМО захисту материнства і дитинства).

Загальна вартість проєкту – 13 мільйонів євро. За умовами позики кредитні кошти належить повернути упродовж 22 років. З 2023 по 2025 рік триватимуть будівельні роботи, 5 років – пільговий період, під час якого сплачуватимуться лише відсотки.

За словами директора КП «Інформаційно-аналітичний центр «Волиньенергософт» Олександра Курилюка місцеві гарантії запозичень – це стандартна умова, яка регулюється чинним законодавством. Він також зазначив, що вже наприкінці вересня буде оголошено тендер на визначення підрядника. Самі ж роботи розпочнуться навесні наступного року.

Депутати погодили надання гарантій.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*