офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА – ДЛЯ БФ «ВОЛИНЬSOS» ТА ГО «АВТОМАЙДАН»

Голова обласної ради Григорій Недопад передав запитувану волонтерами та автомайданівцями допомогу – зимові автопокришки.

Кілка тижнів тому під час передачі гуманітарного вантажу благодійному фонду «ВолиньSOS», з яким в обласної ради підписаний меморандум про співпрацю, і була озвучена актуальна потреба у зимовій гумі певного маркування.

Як розповіли представники «Автомайдану», вона потрібна для автомобіля, що виконуватиме особливу місію – евакуацію із зони бойових дій та прифронтових територій загиблих героїв. Саме зараз авто проходить капітальний ремонт та підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, тож автопокришки надійшли дуже вчасно, – стверджують автомайданівці.

Волонтерка благодійного фонду Наталя Ариванюк подякувала Григорію Недопаду за оперативну відповідь на запит і висловила сподівання на продовження продуктивної взаємодії.

Своєю чергою голова Волиньради обіцяв і надалі різновекторну допомогу. Зокрема, вирішити ще одну гостру проблему – забезпечити евакуаційну місію дизпаливом.

  Зробити звернення
  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.
  П.І.Б. :*
  Адреса :*
  Телефон :
  Звернення :*
  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.
  Електронною поштоюПоштою
  Поштою :*
  Електронною поштою :*