офіційний сайт

ВОЛИНЬ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

За участі очільника МОЗ Віктора Ляшка, голови обласної ради Григорія Недопада та голови військової адміністрації Юрія Погуляйка відбулася нарада з очільниками медичних закладів області.

Обговорювалася питання готовності лікарень до нової хвилі вірусної інфекції COVID-19, а також пов’язана із цим проблематика. Йшлося, зокрема, як про встановлення у медзакладах області кисневих станцій, закуплених державним коштом, які спроможні генерувати лікувальний газ просто з повітря, так і про введення в експлуатацію поставленого державою іншого дорогровартісного медичного обладнання. Міністр закликав якнайшвидше провести пуско-налагоджувальні роботи устаткування місцевим коштом, аби апаратура запрацювала на користь підвищення якості надання медичної допомоги.

Віктор Ляшко також занепокоєний роботою колишніх районних лікарень. В частині з них існує суттєва заборгованість із заробітної плати персоналу, також, на думку міністра, пацієнти неналежним чином забезпечуються безкоштовними препаратами, які передбачені пакетами медичних гарантій Національної служби здоров’я.

«Область повинна бути готова до нової хвилі коронавірусу, сплеск якої прогнозують уже в жовтні. Тож керівники не лише медичних закладів, а й громад та районів, попри складні умови з фінансами мають докласти максимум зусиль, аби пацієнти отримали належну допомогу », – підкреслив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*