офіційний сайт

ВОЛИНЬ ВШАНУВАЛА ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Традиційно на Театральному майдані Луцька біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» відбулася панахида за загиблими під час Революції Гідності. У пам’ятних заходах взяли участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, народний депутат України Вячеслав Рубльов, депутати обласної ради, військові, громадські активісти, а також сотні лучан.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл зазначив, що впродовж своєї історії Україна зазнала багато страждань, проте сила духу українців незламна перед ворожою агресією. «Наш народ не дав скерувати країну у протилежний бік. Ми хотіли бути незалежною державою, тож усі, хто любив Україну, вийшли на її захист, – наголосив владика. – Співаючи молитву «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни», ми демонструємо силу єдності нашого народу. Вшановуючи наших Героїв, ми маємо бути вдячними за їхню велику жертву – за наше майбутнє тут, в Україні».

Після спільної молитви до фотостенду лягли квіти.

Пам’ятні заходи відбулися також і біля пам’ятника волинським Героям Небесної Сотні, що на меморіалі «Вічна слава». Під час Революції Гідності Волинь втратила вісьмох краян – це Василь Мойсей, Олександр Бадера, Сергій Байдовський, Едуард Гриневич, Юрій Сидорчук, Іван Тарасюк, Віктор Хом’як.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*