офіційний сайт

ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПАМ’ЯТНИЙ ТУРНІР З ГАНДБОЛУ

Учасників відкритого чемпіонату, який проходить під патронатом Національного олімпійського комітету України, привітав його регіональний очільник, голова обласної ради Григорій Недопад. У відкритті також взяли участь голова постійної депутатської комісії з питань сім’ї, молоді, спорту і туризму Віктор Галан-Влащук, представники спортивної спільноти краю.

Традиційний турнір з гандболу присвячений пам’яті Заслуженого тренера України волинянина Олександра Баламута. Він виховав цілу плеяду талановитих спортсменів. На своїй малій батьківщині – місті Горохів створив справжню «фабрику зірок» ручного м’яча – 15 майстрів спорту. Понад сто вихованців волинського наставника свого часу входили до національних збірних. У 2004 році легендарний тренер першим серед волинян був удостоєний звання “Почесний громадянин Волині”.

У змаганнях беруть участь понад 120 гандболістів з різних регіонів України. Волинь представляють команди з Луцька, Нововолинська, Горохова і Маневич.

«Турнір імені Олександра Баламута проводиться 13 років. За цей час змагання набули міжнародного статусу. Проте, війна внесла свої корективи, і цьогоріч ми приймаємо лише українських спортсменів. Але спорт живе і буде жити. А після перемоги ми неодмінно повернемо цьому відкритому чемпіонату міжнародний рівень», – пообіцяв Григорій Недопад. Він також побажав захопливої і видовищної гри та переконливої перемоги.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*