офіційний сайт

ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ НАЙКРАЩИХ БОКСЕРІВ УКРАЇНИ

У Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні  урочисто відкрили чемпіонат України з боксу серед молоді.

Ці традиційні змагання серед юнаків та дівчат приурочені пам’яті трьох друзів-волинян – боксера Василя Лотоцького, самбіста Дем’яна Усика, борця Олега Фурса, життя яких у 2012 році обірвалося в автокатастрофі.  З тих пір місцеві змагання набули статусу національних і, навіть, міжнародних.

Цьогоріч у чемпіонаті України беруть участь найкращі боксери з усіх без винятку областей, а також столиці. На змагання також прибули генеральний секретар Федерації боксу України Ілля Гурович, старші тренери національних молодіжної та жіночої збірних з боксу, численний суддівський корпус у складі арбітрів міжнародної та національної категорій, представники спортивної спільноти України та Волині, органів влади, а також спонсори та меценати.

Від імені голови обласної ради та депутатського корпусу учасників та гостей чемпіонату привітав перший заступник голови Юрій Поліщук. «Буквально день тому у цій спортзалі завершилися всеукраїнський турнір з футзалу, а сьогодні тут змагатимуться найкращі молоді боксери з усіх куточків держави. Це – чергове свідчення того, що Україна єдина. Вона є і завжди буде. Бажаю гарних вражень від гостювання на Волині, чесної та яскравої боротьби за чемпіонський титул. Хай переможе сильніший!», – висловив зичення Юрій Поліщук.

Чемпіонат триватиме тиждень. Фінальні змагання відбудуться в неділю, 27 лютого.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*