офіційний сайт

ВОЛИНЬ – КІРОВОГРАДЩИНІ: ДОПРАВЛЕНО МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

Гуманітарний вантаж від Міжнародного благодійного фонду «Round Table 20 Botosani» волиняни вчергове доставили громадам Кіровоградської області.

Медичні заклади регіону приймають чимало поранених, як військовослужбовців, так і цивільних. Тому під час попередніх зустрічей місцевої влади з волинянами була озвучена гостра потреба у лікарських препаратах, медичних засобах та обладнанні.

Такий вантаж волинські волонтери зібрали за допомогою румунських колег. Довірена особа Григорія Недопада з гуманітарних питань Олександр Кулаков розповів, що медичне обладнання вже розподілено між опорними лікарнями Голованівського, Новоукраїнського та Кропивницького районів, а ліки та мобільні ліжка призначаються для забезпечення військових підрозділів. Продукти ж харчування, які передали румунські благодійники, будуть доповнені місцевими аграріями олією, крупами, цукром, борошном. Ці продовольчі набори отримають центри вимушених біженців.

Волинська обласна рада висловлює вдячність усім, хто долучився до формування, транспортування та логістики гуманітарного вантажу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*