офіційний сайт

ВОЛИНЬ І ГАМБУРГ УКЛАЛИ ГУМАНІТАРНЕ ПАРТНЕРСТВО

Довірена особа голови Волиньради з гуманітарних питань Олександр Кулаков та очільник благодійного фонду «Турбота Про» Андрій Ковальчук домовилися про співпрацю з волонтерським центром м. Гамбург «ASB Ortsverband Hamburg-Mitte e.V.» та громадською організацією, заснованою українськими діаспорянами, «Feine Ukraine – Verien der deutsch-ukrainischen Zusammenarbeit» (Файна Україна – асоціація німецько-української співпраці).

Одразу за домовленістю послідувала і конкретна допомога, німецькі волонтери передали волинянам 20-титонний вантаж з ліками і медичним обладнанням, продуктами харчування та засобами гігієни. Одночасно, сторони домовилися про систематичну гуманітарну допомогу.

Доправити вантаж на Волинь волонтерам допомогли голова благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» Катерина Шкльода та очільниця Всеукраїнського жіночого руху «За Майбутнє» Ірина Суслова, надавши вантажівку та оплативши пальне.

Принагідно наші волонтери також навідалися і до німецького міста Реда-Віденбрюкк, де зосереджені відомі світові корпорації. Вони зустрілися з представниками української діаспори та обговорили перспективи взаємодії. У найближчий час запланована аудієнція з бургомістром. Тож волиняни сподіваються, що гуманітарна співпраця у майбутньому може трансформуватися у співробітництво економічно-бізнесове.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*