офіційний сайт

ВОЛИНЬ ДОПРАВИЛА ХЕРСОНЦЯМ 12 ТОНН ДОПОМОГИ

Гуманітарний вантаж у взаємодії з благодійним фондом «Сучасна Україна» спорядили в дорогу голова Волиньради Григорій Недопад та очільник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Григорій Недопад зазначив, що взаємодія влади, благодійників та іноземних партнерів в гуманітарній місії дає максимальний ефект: «Визначення потреб, пошук іноземних донорів, залучення місцевих меценатів, збір допомоги, логістика доставки – усе це ми робимо у тісній взаємодії, яка передбачена меморандумом про співпрацю з «Сучасною Україною» та іншими благодійними і волонтерськими організаціями».

Сьогоднішній багатотонний вантаж попрямує для мешканців деокупованої Херсонщини. Це – продовольство, дитяче харчування та підгузки, засоби гігієни, постіль, ковдри, матраци, одяг, ортопедичні пристосування для людей з обмеженою рухливістю та вироби медичного призначення. Зібрати усе це допомогли партнери з Франції та Іспанії.

Член правління БФ «Сучасна Україна» Володимир Веремчук повідомив, що наступним траншем буде спорядження та обладунки для харківських рятувальників. Домовленості про збір такої допомоги уже досягнуто у французькій Бургундії.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*